Stranica tvrtke Omnigenus d.o.o.

Stranica tvrtke Papirus d.o.o.

Stranica tvrtke Stil d.o.o.

Stranica tvrtke Juicy King d.o.o.

Stranica tvrtke Temps Voir d.o.o.

Vježbenička tvrtka u školskoj godini 2019./2020. "Srce Banovine" - e-mail: srcebanovinevt@gmail.com

VIRTUALNI SAJAM VJEŽEBNIČKIH TVRTKI

Učenici vježbeničke tvrtke Srce Banovine d.o.o. sudjelovali su na Virtualnom sajmu vježbeničkih tvrtki koji se odvijao na eTwinnig platformi. Vježbeničku tvrtku Srce Banovine d.o.o. predstavljale su učenice 4. b razrednog odjela Valentina Modronja, Mirela Radić i Ivana Pereković, a mentorica je profesorica Jasmina Sukalić.
Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki namijenjen je učenicima srednjih škola koji se u svom radu susreću s nastavnim predmetom Vježbenička tvrtka. Omogućuje učenicima stjecanje iskustva sajamskog poslovanja kroz različite alate na način da se sve odvija digitalno (od prijave, učitavanja materijala, vrednovanja i proglašavanja pobjednika).
Ciljevi projekta su :
-omogućiti učenicima sudjelovanje na sajmu vježbeničkih tvrtki što je ujedno jedan od kurikulumskih ishoda nastavnog predmeta
-potaknuti učenike na promišljanje o društvenoj odgovornosti tvrtki
-omogućiti učenicima predstavljanje vlastite vježbeničke tvrtke
-potaknuti učenike na izradu kreativnih promidžbenih materijala
-povećati digitalnu pismenost učenika
22. ožujka 2021. godine održan je prvi virtualni sastanak za učenike uključene u projekt Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki. Na sastanku je bilo nazočno preko 100 učenika iz škola diljem Hrvatske.
Idejne začetnice projekta su profesorice ekonomske grupe predmeta Zorica Hrgovčić iz Prve ekonomske škole Zagreb i Biljana Ilkoski iz Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar.
Sajam vježbeničkih tvrtki u potpunosti se održao na eTwinning platformi, prijavilo se 95 vježbeničkih tvrtki, 38 škola iz 33 grada, 74 nastavnika i 225 učenika.

Priloženi dokumenti:
Srce-Banovine-d.o.o. PROJEKCIJA.ppsx