03. travnja 2008. održane radionice "Europa u razredu"

Treneri GONG-a održali su dvije radionice u 4a razredu- gimnazijski program i u 4b razredu- program ekonomist na temu Europske unije.
Riječ je o interaktivnim radionicama namijenjenim maturantima srednjih škola kojima se na zanimljiv i interaktivan način objašnjavaju konkretni učinci članstva Hrvatske u Europskoj uniji (EU), posebice što ono znači za mlade, njihovu mobilnost, obrazovanje i buduće zapošljavanje.
Jedna od osnovnih poruka radionice je potaknuti mlade na objektivno razmišljanje o EU i smanjivanje predrasuda koje su rezultat neinformiranosti i parcijalnih informacija o učincima članstva Hrvatske u EU.
Na kraju svake radionice, treneri GONG-a učenicima su podijelili brošure s informacijama o EU te linkovima na Internet stranice posvećene EU.

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur? Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur?

Priloženi dokumenti:
phplm-manual-3.0.pdf

objavio: Administrator   datum: 7. 3. 2008.