Dan maturanata, 17. svibnja 2016.

MATURANTI NA PONOS

SVOJOJ ŠKOLI I SVOJEM GRADU

Posljednji dan nastave za učenike završnih razreda,  poznat kao  ˝Ludi dan˝, u našoj je školi protekao dostojanstveno, veselo, kreativno, u sportskom duhu, uz pjesmu i ples te prepun emocija.

4.a OPĆA GIMNAZIJA

(Razrednica: Renata Jasmina Stepanec)

Maturanti su, uz pomoć svojih razrednika, u školskoj dvorani pripremili bogat program u kojem su se osvrnuli na svoje školovanje, dane provedene u zajedništvu školskih klupa i druženja u okviru izleta i ekskurzija, dokazavši svima kako su, od nesigurne dječice s početka svojeg srednjoškolskog obrazovanja, izrasli u mlade zrele ljude pred kojima se lagano otvara nova stranica njihovih života.

4.b  EKONOMISTI

(Razrednica: Jelena Stojaković)

Svojim su razrednicima i predmetnim nastavnicima poklonili cvijeće i malene znakove pažnje, a iznenađenje je bio i kviz ˝6 na 6˝ u kojem su nastavnici odgovarali na vrlo kreativna i maštovita pitanja. Nakon programa u školskoj dvorani, druženje se nastavilo i na školskom igralištu na kojem su u malonogometnoj utakmici, snage odmjerili učenici i nastavnici.

3.c PRODAVAČI

(Razrednica: Suzana Stanković)

Da je Gradu stalo do njihovih srednjoškolaca, još jednom je dokazao gradonačelnik Grada Gline gospodin Stjepan Kostanjević, koji ih je, bez obzira na obveze, pozdravio ispred Gradskog poglavarstva zaželjevši im zdravlje i sreću te uspjeh u daljnjem školovanju, radu i životu koji je pred njima.

3.D  ELEKTROUSMJERENJA

(Razrednik: Marko Dotlić)

Više fogografija pogledajte u našoj fotogaleriji.

objavio: Tatjana Vrbanac Kezele   datum: 18. 5. 2016.