12. DAN ZAMIJENJENIH ULOGA

Računovotkinja: Nikolina Agatić
Pedagoginje: Anamarija Bakšić, Lucija Fabac, Marija Roksandić i Lucija Mužić
Knjižničarke: Monika Brebrić i Petra Zadrović

Još je jedan Dan zamijenjenih uloga iza nas. Još smo ga jednom uspješno priveli kraju i proveli. U moru drugih obaveza, učeničkih i nastavničkih, ova se obaveza podrazumijeva i nije pripremana s težinom.

Kako bismo ga uspješno proveli, pripreme smo počeli odavno, sve dogovorili i nije nas bilo strah još jednom obuti tuđe cipele ni prepustiti sve u ruke učenika. Oni su taj dan, njih 52, odradili onako kako se to od njih i očekivalo (tako su nas navikli!): savjesno, marljivo, od srca i što je najvažnije, složno! Mnoštvo je obaveza i situacija stavljeno pred njih, što predviđenih, što nepredviđenih. Ishod je bio samo jedan: učenici su još jednom pokazali da razumiju sve što radimo i zašto radimo jer zamjerke nema. Milina, a ne strepnja, bila je jedini osjećaj koji je mogao osjetiti svaki djelatnik škole gledajući ih kako se snalaze u svijetu odraslih u koji će neki od njih vrlo brzo kročiti.

Dragi učenici i kolege, hvala vam na još jednom uspješnom Danu!

Ljerka Iharoš, voditeljica projekta

Gosti na 12. Danu Zamijenjenih uloga

Sudionici Dana zamijenjenih uloga bili su učenici OŠ Topusko, OŠ Glina i OŠ Gora kojima su predstavljeni programi obrazovanja škole i koji su sudjelovali na nastavi te učenik Tehničke škole Sisak Ivan Matošević koji je iz predmeta Multimedija dobio zadatak snimiti prilog o jednoj ustanovi svojega grada. Hvala ravnateljicama na povjerenju, nastavnicima koji su bili u pratnji učenicima te Ivanu koji je upravo našu školu i naš projekt odabrao za svoj zadatak. Nadamo se da će se veliki dio osmaša odlučiti za nastavak obrazovanja u našoj školi.
Naša vrata širom su im otvorena! Hvala Vam svima!

Više zamljivih fotografija pogledajte u fotogaleriji.

objavio: Tatjana Vrbanac Kezele   datum: 10. 5. 2019.