Projekt: "Škole prijateljice ljudskih prava"

U četvrtak 14. ožujka 2013. održana je motivacijska radionica  Video zagovaranja  Udruge Restart za učenike naše škole. Što je video aktivizam? Koliki je utjecaj medija na informiranost građana? Kako putem video zapisa možemo neki lokalni problem podići na višu razinu i potaknuti građane na priču o problemu te na taj način započeti proces njegovog rješavanja i o mnogočemu drugome su razgovarali  članovi i suradnici udruge Restart iz Zagreba.

Projekt  "Škole prijateljice ljudskih prava"

U četvrtak 14. ožujka 2013. održana je motivacijska radionica  Video zagovaranja  Udruge Restart za učenike naše škole. Što je video aktivizam? Koliki je utjecaj medija na informiranost građana? Kako putem video zapisa možemo neki lokalni problem podići na višu razinu i potaknuti građane na priču o problemu te na taj način započeti proces njegovog rješavanja i o mnogočemu drugome su razgovarali  članovi i suradnici udruge Restart iz Zagreba...

Ana Hušman - umjetnica i snimateljica. Diplomirala na Odjelu za multimedije i nastavnički smjer Akademije likovnih umjetnosti u Zagrebu gdje radi kao vanjska suradnica (Odsjek za animirani film i nove medije). Voditeljica je radionica snimanja i animacije i suradnica u udruzi Restart.

Oliver Sertić - producent i koordinator Restarta, predavač 'aktivistički video' (Uvod u video-aktivizam),producent i voditelj Škole dokumentarnog filma, suautor programa i tutor Škole urednik RESTART labela (RESTART)itd .

Ana Rizmaul, prof.

objavio: Tatjana Vrbanac Kezele   datum: 5. 4. 2013.