POHVALE UČENICIMA

Koristimo ovu priliku da izrazimo zahvalnost i uputimo pohvale svim učenicima koji su svojim trudom i učenjem postigli sjajne rezultate na školskim i županijskim natjecanjima te međužupanijskim smotrama. U natjecanjima je sudjelovalo više od 50 učenika naše škole i 15 nastavnika-mentora, čime smo pokazali vrijednost i snagu naše škole. Popis učenika možete vidjeti pod "opširnije"

Učenici koji su osvojli 1. mjesta na ovogodišnjim županijskim natjecanjima pozvani su sutra, 17. travnja 2015. (u 12:00) u zgradu Gradske uprave u Glini (zajedno sa svojim mentorima) na svečani prijam kod gradonačelnika Milana Bakšića.

ČESTITAMO SVIM UČENICIMA NA OSVOJENIM MJESTIMA, A MENTORIMA SE ZAHVALJUJEMO NA ULOŽENOM TRUDU!

Pohvaljujemo sljedeće učenike i mentore za izvanredne postignute rezultate:

1. Katarinu Jurković (3.c) za osvojeno 2. mjesto u Natjecanje prodavača (prof. Stanković)
2. Ivanu Pilipović (1.a), Anu Lučić-Jozak (4.b), Antonija Vukelju (3.a) i Roberta Leticu (2.a) za osvojeno 1. mjesto u natjecanju iz vjeronauka (prof. Ćavarović)
3. Robeta Đakovića (1.a) i Marka Grudenića (3.a) za osvojeno 3. mjesto na natjecanju iz geografije (prof. Šimić)
4. Mihaela Ballera (2.a) za osvojeno 3. mjesto na natjecanju iz njemačkog jezika (prof. Pentek)
5. Josipu Valentić (3.a) i Katarinu Zibar (4.a) na osvojenom 2. mjestu na natjecanju iz hrvatskog jezika (prof. Iharoš)
6. Matiju Šanteka (1.a) na osvojenom 2. mjestu na natjecanju iz fizike (prof. Pranić)
7. Davora Rilka (4.a) na osvojenom 1. mjestu na natjecanju iz matematike (prof. Stepanec)
8. Marka Grudenića (3.a) na osvojenom 1. mjestu na natjecanju iz povijesti te Lorenu Žinić (1.a), Antonija Čosića (2.a) i Marijanu Cestarić (2.a) na osvojenom 2. mjestu (prof. Šimundić)
9. Mariju Šantek (3.a) na osvojenom 1. mjestu na natjecanju iz kemije, Josipu Valentić (3.a) na osvojenom 2. mjestu te Igora Jambrešića (2.a) na osvojenom 3. mjestu (prof. Jambrešić)
10. Roberta Đakovića (1.a) na osvojenom 2. mjestu na natjecanju iz biologije te Stelu Vrbanac (3.a) na osvojenom 3. mjestu (prof. Jambrešić).
11. Bojanu Borojević (4.b), Anu Lučić-Jozak (4.b) i Valentinu Petrak (4.b) za osvojeno 3. mjesto iz natjecanja Mladi poduzetnik (prof. Sukalić)
12. Mateja Jajala (3.d) na osvojenom 5. mjestu na natjecanju instalatera (prof. Đurak)

Pohvaljujemo i sve ostale učenike koji su odvojili svoje vrijeme i sudjelovali u natjecanjima. Posebne pohvale upućujemo i ekipi koja je sudjelovala u natjecanju u debati (prof. Sukalić), tvrtki Candy d.o.o i tvrtki Stil d.o.o. na sudjelovanju na međužupanijskoj smotri u Bjelovaru i Kutini te ekipi koja je sudjelovala na državnoj smotri Građanskog odgoja i obrazovanja-simulirano suđenje (jedini pozvani iz SMŽ).

Isto tako, upućujemo pohvale i učenicima koji će u travnju sudjelovati na međužupanijskom natjecanju mladeži HCK u vodstvu knjižničarke T. V-Kezele.

Nadalje, posebno pohvaljujemo i uspjehe naših učenika na sportskim natjecanjima. Tako pohvaljujemo:

1. Ivonu Kezić (4.a) na osvojenom 1. mjestu u konkurenciji djevojaka srednjih škola u natjecanju iz krosa

2. Ekipu u sastavu:

Josip Sremić (1a)

Mate Gajdek (1b)
Dominik Karaula (1a)
Antonio Ćosić (2a)
Antonio Piršić (2a)
Ivan Kirin (2d)
Josip Šantek (3a)
Hrvoje Šešerin (3b)
Karlo Karaula (4a)
Ivan Baron (4b)
Antonio Pavušek (4a)
Marin Milekovič (4b)
Ivica Stojak (4b)

za osvojeno 2. mjesto na međužupanijskom natjecanju u Futsalu.

… te ostale ekipe na sudjelovanju u natjecanjima iz odbojke.

objavio: Ružica Jurčević   datum: 16. 4. 2015.