DRŽAVNA MATURA

Obavijest o provođenju Testa informiranosti za pristupnike koji su prijavili studijske programe na Učiteljskome fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Zagreb, 30. svibnja 2011.

Test se održava 3. lipnja 2011. u 13.00 sati, osim za kandidate koji ispite pišu u Zagrebu u dvije grupe

od kojih prva grupa piše u 13.00 sati, a druga grupa u 16.00 sati.

Učenici četvrtih razreda srednjih škola raspoređeni su u ispitne centre na sljededi način:

1. Učenici srednjih škola Grada Zagreba, Zagrebačke županije, Krapinsko-zagorske županije i Sisačko –moslavačke županije i Karlovačke županije ispite pišu u Zagrebu, Pučko otvoreno učilište, Grada Vukovara 68.

2. Učenici Varaždinske županije ispite pišu u Varaždinu , na dvije lokacije: u Medicinskoj školi i Gospodarskoj školi.

3. Učenici Koprivničko-križevačke županije ispite pišu u Koprivnici, u Gimnaziji „Fran Galović“.

4. Učenici Bjelovarsko-bilogorske županije ispite pišu u Bjelovaru, u Gimnaziji Bjelovar.

5. Učenici Primorsko-goranske županije pišu u Rijeci, u Prvoj sušačkoj hrvatskoj gimnaziji.

6. Učenici Virovitičko-podravske županije, Osječko-baranjske i Vukovarsko-srijemske županije ispite pišu na Sveučilištu u Osijeku.

7. Učenici Brodsko-posavske i Požeško - slavonske županije ispite pišu na Strojarskom fakultetu u Slavonskome Brodu.

8. Učenici Zadarske, Šibensko-kninske i Splitsko-dalmatinske županije ispite pišu na Sveučilištu u Splitu.

9. Učenici Istarske županije ispite pišu u Pazinu, Gimnaziji i strukovnoj školi Jurja Dobrile.

10. Učenici Dubrovačko-neretvanske županije ispite pišu u Metkovidu, u Gimnaziji Metkovid.

11. Učenici Međimurske županije ispite pišu u Čakovcu, u Gimnaziji Čakovec.

VAŽNO!

Točan raspored po ispitnim prostorijama u ispitnim mjestima učenicima de biti vidljiv na stranici Postani-student, pod poveznicom „MOJ RASPORED.“

Pristupnici koji pišu u Zagrebu na istoj će poveznici vidjeti i grupu u kojoj pišu, odnosno vrijeme početka ispita.

objavio: Jasmina Sukalić   datum: 1. 6. 2011.